Menü öffnen
Suchen
Produkty
O firmie
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es

Corona Wirus - aktualizacja sytuacji

Sytuacja wokół Corona wirusa pogorszyła się w ostatnich tygodniach i pozostaje nadal bardzo dynamiczna. Radzenie sobie z wirusem wpływa nie tylko na życie prywatne, ale także stwarza nowe wyzwania dla gospodarki.

Na codziennych spotkaniach kierownictwa firmy radzimy sobie ze zmieniającą się sytuacją i podejmujemy wszystkie możliwe działania, aby zminimalizować możliwe infekcje wirusem i zapewnić możliwość dostarczania produktów naszym klientom i partnerom.

Aby uniknąć wystąpienia wąskich gardeł w produkcji i dostawach, stale współpracujemy z naszymi dostawcami surowców.

Jak dotąd nie odczuwamy znaczących konsekwencji w naszej zdolności produkcyjnej i w dostawach naszych produktów do klientów zatem nie ma ograniczeń w dostawach na następne 2-3 tygodnie.

Aby zagwarantować naszym partnerom biznesowym nieograniczony dostęp do informacji część pracowników została przeniesiona do pracy zdalnej w domach, skąd mogą oni w pełni działać i być dla Państwa dostępni. Nasi przedstawiciele handlowi pracują obecnie w systemie biura domowego i z przyjemnością służą pomocą w każdej chwili.  

Jeśli nie ma restrykcji związanych z wizytami w Państwa firmie lub wizyty na placach budowy są również możliwe, to na wyraźną prośbę z Państwa strony mogą odbyć się one po konsultacji i zgodnie z obowiązującymi środkami ostrożności i z zachowaniem zasad higienicznych.