Menü öffnen
Suchen
Produkty
O firmie
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es

Skuteczniej. Szybciej. Łatwiej. - Nowe narzędzie do planowania i BIM

Dzięki narzędziu do planowania Hauff-Technik można szybko i łatwo konfigurować projekty za pomocą kilku kliknięć. Narzędzie to w połączeniu z BIM tworzy prawdziwą wartość dodaną dla architektów i planistów.

Planowanie systemów przepustów kablowych i rurowych oraz odpowiednich uszczelnień jest teraz dziecinnie proste. Dzięki narzędziu do planowania Hauff-Technik architekci i planiści mogą teraz kilkoma kliknięciami konfigurować systemy przepustów odpowiednie dla swoich projektów. Wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz i podać, między innymi, liczbę potrzebnych przepustów kablowych i rurowych, grubości ścian oraz charakterystykę konstrukcji, a wymagane produkty zostaną w pełni automatycznie zestawione.

Następnie można je umieścić na liście obserwowanych i zamówić bezpośrednio w Hauff-Technik. Ponadto cały pakiet tekstowy oferty dla skonfigurowanych produktów zostanie automatycznie udostępniony do pobrania.

Prawdziwą wartość dodaną stanowi ponadto portal BIM Hauff. Obejmuje on wszystkie elementy konstrukcyjne istotne podczas planowania, które można łatwo skonfigurować zgodnie z wymaganiami projektu budowlanego. Modele są następnie dostępne do pobrania we wszystkich popularnych formatach CAD.

Narzędzie do planowania oraz portal BIM to synonimy większej wydajności i użyteczności podczas konfigurowania projektów.

Zawsze. Niezawodnie. Zaplanowane.
  

 

Bildmaterial