Szukaj
Lista
Region
Region (pl)
Produkty
O firmie
W centrum uwagi
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es

Zawsze. Niezawodnie. Dzięki doświadczeniu.

Działający na terenie całego kraju serwis montażowy prowadzony przez profesjonalistów

VARIO-TEC Dichtungszentrum
Działający na terenie całego kraju serwis montażowy VARIO-TEC jest naszym kompetentnym partnerem zapewniającym wsparcie na placu budowy. Wykwalifikowane zespoły montażowe wspierają klientów przy wykonywaniu gazo- i wodoszczelnych przepustów w budynkach. Centrum uszczelnień w Berlinie odbiera Państwa zapytania i koordynuje działalność w całym kraju.

Nasz partner serwisowy posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnego montażu wszystkich produktów HAUFF na miejscu. VARIO-TEC przejmuje projektowanie. Dostawa, montaż, renowacja, doradztwo i opracowywanie specjalnych rozwiązań.

 

VARIO-TEC
Centrum uszczelnień Berlin
Inh. C. Ueberdick
Kaiser-Wilhelm-Str. 68
12247 Berlin

Tel.: +49 30 766877-60
Fax: +49 30 766877-70

www.vario-tec.de

Zapisz kontakt

Nasz partner serwisowy Hauff rozwiąże Państwa specyficzny problem dotyczący wykonania przepustów – szybko, kompetentnie i niezawodnie. VARIO-TEC to działająca na terenie całego kraju firma wyspecjalizowana w branży budowlanej, doskonale znająca problemy na budowie oraz sposoby ich rozwiązywania. Dzięki temu w każdej chwili możliwa jest kompetentna współpraca z firmą budowlaną. Pracownicy firmy VARIO-TEC na bieżąco uczestniczą w organizowanych przez nas szkoleniach i co roku poddawani są egzaminom w celu udokumentowania niezbędnych kwalifikacji. Odpowiedni certyfikat jest dostępny u naszego partnera serwisowego. W każdej chwili mogą Państwo o niego poprosić.

Państwa partner serwisowy Hauff: szybki, niezawodny, kompetentny. Również w Państwa okolicy.