Szukaj
Lista
Region
Region (pl)
Produkty
O firmie
W centrum uwagi
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es
Tworzymy Hauff-Technik!
»Tworzymy
Hauff-Technik!«

Zawsze. Niezawodnie. Wspólnie.

Hauff-Technik to jeden z największych europejskich producentów przepustów do budynków. Dzięki niskiemu poziomowi hierarchizacji i innowacyjnym pomysłom możemy zaoferować wykwalifikowanym pracownikom niezwykle ciekawe zadania – pod względem technologicznym i ekonomicznym.

Beim Abspielen des Videos werden Daten an YouTube gesendet. Es gelten die Datenschutzerklärungen von YouTube und Hauff-Technik.

Dlaczego Hauff-Technik?

Klimat pracy

Klimat pracy

Dobra atmosfera w pracy ma dla naszego przedsiębiorstwa ogromne znaczenie. Nasi pracownicy powinni czuć się komfortowo i czerpać przyjemność z pracy. Tylko wtedy mogą pracować efektywnie i osiągać dobre wyniki. Mimo ciągłego rozwoju oferujemy rodzinną atmosferę pracy — we wszystkich krajach. 

Bezpieczeństwo i sukces

Bezpieczeństwo i sukces

Stale rozwijamy się i zapewniamy bezpieczne miejsca pracy. Oznacza to również, że umożliwiamy naszym pracownikom udział w wynikach przedsiębiorstwa, oferujemy ubezpieczenie od wypadków przy pracy oraz możliwość korzystania z zakładowego systemu emerytalnego. 

Dalsze kształcenie i kariera

Dalsze kształcenie i kariera

Nasza siła innowacji opiera się na pomysłach naszych pracowników. Dlatego też chcemy jak najlepiej wspierać ich w zawodowym i osobistym rozwoju. Dzięki indywidualnie dopasowanym programom szkoleniowym umożliwiamy doskonalenie każdemu pracownikowi. 

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Dzięki elastycznym, przyjaznym rodzinie godzinom pracy i rekompensacie za nadgodziny, oferujemy pracownikom czas wolny dla rodziny, przyjaciół i hobby.

 I jeszcze trochę więcej

I jeszcze trochę więcej

Ergonomiczne i zdrowe środowisko pracy z biurkami o regulowanej wysokości, zdrowym jedzeniem w naszej firmowej restauracji, darmowe owoce i wiele więcej są dla nas tak samo oczywiste, jak imprezy dla pracowników, podczas których wspólnie świętujemy nasze sukcesy. 

Lokalizacja i budynek

Lokalizacja i budynek

Nasza lokalizacja oferuje optymalne warunki dojazdu do pracy. Dobre połączenia środkami komunikacji publicznej umożliwiają dojazd pociągiem lub autobusem. Również dojeżdżając samochodem, nasi pracownicy zawsze znajdą miejsce na firmowym parkingu, jak również bezpłatne stacje ładowania dla samochodów elektrycznych.

1/2

Uczniowie i studenci

Podstawą kultury naszego przedsiębiorstwa jest oferowanie młodym ludziom solidnego wykształcenia, które zapewni udany start w życie zawodowe. Innowacje rozwijają się nie tylko dzięki dyscyplinie i zarządzaniu, lecz także dzięki poczuciu humoru i zmotywowanemu zespołowi – warto zatem rozpocząć szkolenie w firmie Hauff-Technik! Możesz spodziewać się dobrej atmosfery w pracy z koleżankami i kolegami, którzy będą Cię wspierać. Różnorodność i wzajemna pomoc to nie puste frazesy, lecz codzienność. Przygotujemy Cię do przyszłej pracy, oferując ambitne zadania w nowoczesnym środowisku pracy.

Uczniowie i studenci
#wearehaufftechnik