Suchen
Region (pl)
Produkty
O firmie
W centrum uwagi
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. Z MYŚLĄ O POTRZEBACH KLIENTA.

ROZWIĄZANIA ZAWSZE IDEALNIE DOPASOWANE DO POTRZEB RYNKÓW I KLIENTÓW

Jako jeden z czołowych europejskich producentów systemów uszczelniających do przewodów i rur oraz przepustów do budynków przed przenikaniem wody, gazu, ognia, brudu i insektów. Nasze innowacyjne rozwiązania gwarantują absolutną szczelność, ekonomiczność, łatwość obsługi i trwałość w budynkach wszystkich typów. Od domów jednorodzinnych przez różne budynki użytkowe aż po wielkie projekty infrastrukturalne, takie jak lotniska czy elektrownie.

Do naszych klientów należą zakłady energetyczne, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, partner, firmy budowlane, telekomunikacyjnych i przemysłowe. Ale również architekci, projektanci i prywatni inwestorzy polegają na naszym doświadczeniu i kompetencji. Im wszystkim oferujemy rozwiązanie dopasowane do specyficznych potrzeb – wybierane z naszej szerokiej gamy produktów lub produkowane specjalnie na wymiar.

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. DZIĘKI CERTYFIKACJI.

INNOWACYJNOŚĆ I ZORIENTOWANIE NA POTRZEBY KLIENTA JAKO SIŁA NAPĘDOWA JAKOŚCI

Jakość nie spada z nieba. To samo dotyczy innowacji i pełnego skupienia na każdym kliencie i jego wymaganiach. Takie kwestie należy wypracować. Dotyczy to nie tylko zespołu, ale przede wszystkim właściwego połączenia doświadczenia z poszukiwaniem nowości. Aby nie wszystko widzieć oczami naszej firmy, regularnie poddajemy się procesom certyfikacji i oceniania. Dotyczy to na przykład systemów zarządzania jakością zgodnych z normą DIN ISO 9001:2015 i systemów zarządzania środowiskowego zgodnych z normą DIN 14001:2015 lub wyników konkursu „TOP100 – die innovativsten Mittelständler” (TOP 100 – najbardziej innowacyjne średnie firmy), które od roku 2010 zaliczają nas do grona najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.

 

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. DZIĘKI SILE.

WSPÓLNY SUKCECJ CAŁEJ GRUPY

Firma INDUS Holding AG od ponad 30 lat specjalizuje się w dłufalowym wspieraniu firm średniej klasy w niemieckojęzycznym obszarze gospodarczym i jest jednocześnie naszym jedynym udziałowcem. Od samego początku firma INDUS jest dla nas idealną platformą rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Operacyjne wsparcie INDUS Holding AG pozwala nam na zachowanie szczególnych zalet naszej średniej wielkości firmy. Wręcz przeciwnie, wsparcie to umożliwia ich pełne wykorzystanie. Dzięki temu firma Hauff-Technik może skoncentrować się na szczegółach bez zagrożenia utraty kontroli nad całokształtem sytuacji.

 

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. WSPÓLNIE.

KIEROWNICTWO SPÓŁKI HAUFF-TECHNIK

Sukces naszego przedsiębiorstwa jest osiągnięciem całego zespołu. Kierownictwo spółki Hauff-Technik reprezentuje ponad 300 kompetentnych i niezwykle zmotywowanych pracowników.

Dr. Michael Seibold

Zarząd

Cornelia August

Przyszłość › Jakość & IT

Stephan Winnen

Przyszłość › Internacjonalizacja

Horst Scheuring

Projektowanie > Sprzedaż krajowa

Ralf Kurz

Projektowanie > Rozwój & Sprzedaż krajowa

Thomas Kölle

Działania operacyjne > Gospodarka materiałowa

Georg Zink

Działania operacyjne › Produkcja

Rainer Lindenmaier

Finanse › Zakupy

Jochen Ulrich

Finanse › Rachunkowość