Menü öffnen
Suchen
Produkty
O firmie
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. Z MYŚLĄ O POTRZEBACH KLIENTA.

ROZWIĄZANIA ZAWSZE IDEALNIE DOPASOWANE DO POTRZEB RYNKÓW I KLIENTÓW

Jako jeden z czołowych europejskich producentów systemów uszczelniających do przewodów i rur oraz przepustów do budynków przed przenikaniem wody, gazu, ognia, brudu i insektów. Nasze innowacyjne rozwiązania gwarantują absolutną szczelność, ekonomiczność, łatwość obsługi i trwałość w budynkach wszystkich typów. Od domów jednorodzinnych przez różne budynki użytkowe aż po wielkie projekty infrastrukturalne, takie jak lotniska czy elektrownie.

Do naszych klientów należą zakłady energetyczne, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, partner, firmy budowlane, telekomunikacyjnych i przemysłowe. Ale również architekci, projektanci i prywatni inwestorzy polegają na naszym doświadczeniu i kompetencji. Im wszystkim oferujemy rozwiązanie dopasowane do specyficznych potrzeb – wybierane z naszej szerokiej gamy produktów lub produkowane specjalnie na wymiar.

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. DZIĘKI CERTYFIKACJI.

INNOWACYJNOŚĆ I ZORIENTOWANIE NA POTRZEBY KLIENTA JAKO SIŁA NAPĘDOWA JAKOŚCI

Jakość nie spada z nieba. Podobnie jak innowacje i całkowite skupienie się na danym kliencie i jego potrzebach. Te rzeczy trzeba wypracować. Jest to możliwe tylko w zespole, przede wszystkim jednak potrzebne jest odpowiednie połączenie doświadczenia z pragnieniem dokonania czegoś nowego. Abyśmy jednak nie patrzyli na wszystko wyłącznie przez okulary HAUFF-a, regularnie poddajemy się certyfikacji i ocenom. Na przykład w ramach systemu zarządzania jakością wgDIN ISO 9001: 2015 lub konkursu „TOP100 – najbardziej innowacyjne średnie przedsiębiorstwa”, w którym od 2010 roku nieprzerwanie zajmujemy czołowe pozycje.

 

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. DZIĘKI SILE.

WSPÓLNY SUKCECJ CAŁEJ GRUPY

Firma INDUS Holding AG od ponad 30 lat specjalizuje się w dłufalowym wspieraniu firm średniej klasy w niemieckojęzycznym obszarze gospodarczym i jest jednocześnie naszym jedynym udziałowcem. Od samego początku firma INDUS jest dla nas idealną platformą rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Operacyjne wsparcie INDUS Holding AG pozwala nam na zachowanie szczególnych zalet naszej średniej wielkości firmy. Wręcz przeciwnie, wsparcie to umożliwia ich pełne wykorzystanie. Dzięki temu firma Hauff-Technik może skoncentrować się na szczegółach bez zagrożenia utraty kontroli nad całokształtem sytuacji.

 

ZAWSZE. NIEZAWODNIE. WSPÓLNIE.

KIEROWNICTWO SPÓŁKI HAUFF-TECHNIK

Sukces naszego przedsiębiorstwa jest osiągnięciem całego zespołu. Kierownictwo spółki Hauff-Technik reprezentuje ponad 300 kompetentnych i niezwykle zmotywowanych pracowników.

Dr. Michael Seibold

Zarząd

Cornelia August

Przyszłość › Jakość & IT

Stephan Winnen

Przyszłość › Internacjonalizacja

Horst Scheuring

Projektowanie > Sprzedaż krajowa

Ralf Kurz

Projektowanie > Rozwój & Sprzedaż krajowa

Thomas Kölle

Działania operacyjne > Gospodarka materiałowa

Georg Zink

Działania operacyjne › Produkcja

Rainer Lindenmaier

Finanse › Zakupy

Jochen Ulrich

Finanse › Rachunkowość