Suchen
Region (pl)
Produkty
O firmie
W centrum uwagi
Osoby do kontaktu
de  en  pl  fr  hr  nl  hu  it  sv  sl  cn  es

Racjonalizacja w rozbudowie światłowodów - z G-Box

Zgodnie z mottem "Rozbudowa światłowodów przemyślana na nowo" na nowo analizujemy istniejące procedury i procesy związane z rozbudową sieci i zaczynamy usprawniać przepływy pracy i procesy za pomocą G-Box.

Obecnie niezbędne wskaźniki przyłączenia na obszarach ekspansji są w niektórych przypadkach dopiero osiągane, a w niektórych przypadkach niskie wskaźniki przyłączenia sprawiają, że obszary rozwoju stają się nieopłacalne dla dużych operatorów sieci jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Nawet przy bardzo przyjemnie wysokich wskaźnikach przyłączeń wynoszących ponad 60%, nadal istnieje 30-40% przyłączy domowych, które są stosowane dopiero po latach od zastosowania środka rozszerzającego. Ci "spóźnialscy" powodują znaczny wysiłek i nieproporcjonalnie wysokie koszty. Konieczne ponowne wykopy na drodze nowego obszaru rozwoju i związanych z nim nieruchomości prowadzą również do braku zrozumienia ze strony władz lokalnych i, co nie mniej ważne, do irytacji mieszkańców. 
 
Szybciej, prościej i oszczędniej - to trzy główne cele, do których dąży się poprzez 
G-Box są w trakcie realizacji. Aby osiągnąć te cele, konieczne jest ponowne przemyślenie konwencjonalnego podejścia. 
Właśnie w tym miejscu pojawia się nowa, innowacyjna koncepcja połączeń. G-Box tworzy podziemny światłowodowy punkt transferu na terenie prywatnym lub publicznym i dzieli poziom sieci 3 na części 3 A i 3 B. To nowe podejście pomaga zredukować już istniejący poziom sieci 3. To nowe podejście pomaga optymalnie wykorzystać i tak już ograniczone zasoby w zakresie inżynierii lądowej i budowy sieci, przyspieszyć działania budowlane i zakończyć działania związane z budową sieci w sposób możliwy do zaplanowania.